Informace o nás

Projekt 4train se zabývá kresbou a vytvářením papírových modelů velikosti H0.   Na začátku byly jisté pokusy o věrně vypadající modely. Snad každý modelář začínal kreslením vlastní rukou. U mě tomu nebylo jinak. ´´Vyráběl´´ jsem celé vlakové soupravy (dlouhé i několit desítek centimetrů), různé panelové a rodinné domy, autobusová nádraží a spoustu dalších modelů, které se bohužel zubem času nepodařilo dochovat. Pamatuji své první autobusy značky Karosa (k nim patřil rozkládací plán města z tvrdého papíru, který pokrýval podlahu dětského pokoje), svou první sadu PIKO, první kolejový okruh. V tu chvíli se pomalu začíná psát můj ´´příběh´´.

 

Zaplavím Vás množstvím modelů nejen z železničního světa. Modely tvořím v souladu se skutečností tak, aby se co nejvíce podobaly svým ´´větším bráškům´´.

Jsem zde pro Vás.

Kdo jsou uživatelé webu?

Těším se ze stále se rozrůstající rodiny. Zaměřuji se na skupinu pokročilejších modelářů neomezeného věku. Za jistého předpokladu očekávám, že model může slepit i začínající modelář se základními znalostmi.

Modely 4train je zakázáno upravovat nebo šířit za účelem zisku bez mého souhlasu! Uvedené modely podléhají autorskému zákonu!

Historie projektu

Myslím si, že podobných stránek je na trhu velmi málo. Přes širokou škálu tuzemských výrobců není stále dostatek modelů české předlohy, které by mohly obohatit naše kolejiště. Právě to mě vedlo vytvořit tento jedinečný projekt zvaný 4train.