FAQ - Otázky a odpovědi

Tady najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky obecně...

Kdy bude model hotový?

Odpověď: Nevím, nemohu nikdy říct předem, zkuste věštce z nějakého inzerátu, třeba bude znát konkrétnější odpověď.

Proč se nic neděje?

Odpověď: Pořád se něco děje, i když to tak někdy nevypadá. Neznamená, že když momentálně nic neuveřejňuji, nic nedělám. Dělám i modely do zásoby. Přece nemůžete vědět všechno, to prostě nejde! Zkuste mít na to i vlastní web a zkuste si dělat správce webu od A do Z. Zkuste si k tomu vydávat Newsletter, vymýšlet grafiku... Mě to baví, proto to dělám.

Proč mi to tak dlouho vždycky trvá?

Odpověď: Zkuste si vydat model. Shánějte si dostupný materiál, mějte ho tolik, že si jste naprosto jistí, že model nakreslíte. Potom si ho zkuste nakreslit. Vytiskněte si ho a slepte. Že něco nepasuje nebo chybí důležitý detail? No, nejspíš budete muset fůru věcí překreslit a přečíslovat. Vytisknuto a slepeno znovu a jste před koncem? Sakra! Zase něco nesedí! Tak jedem znovu... Navíc mě za to nikdo neplatí, celý tento projekt je volnočasová aktivita a jsem rád, že mohu i tím málem udělat radost jiným a zdarma!

Musíme sem chodit a stahovat modely?

Odpověď: Nikoho k tomu nenutím. Na web choďte tak často, jak to uznáte za vhodné a stahujte si co chcete.

Proč není některá z mých otázek v diskuzním fóru zodpovězena nebo byla vymazána?

Odpověď: Nejspíš se ptáte pořád na to stejné dokola nebo se otázka netýká tématu. Pokud chcete zodpovědět jakoukouliv jinou otázku, která se aktuálního tématu netýká, napište mi e-mail.